Що говорять про нас Наші клієнти ?

Вважаємо, що для проведення аудиту потрібно обирати найкращих. Тому наш вибір зупинився на ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит”, що надає нам професіні послуги в сфері підтвердження консолідованої фінансової звітності загального призначення, що подається до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Співпраця відбуваеться вже протягом останніх десяти років. Вважаємо, що працівники компанії являються професіоналами у своїй галузі із глибоким знаням, МСФЗ, бухгалтерського та податкового обліку, миттєво реагують на зміни в законодавстві, завжди йдуть в “ногу з часом” в сфері інформатизації.
Грицько Н.М.
Головний бухгалтер ПАТ “Львівобленерго”
ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит” тривалий час надає нам послуги щодо аудиту (підтвердження) фінінсової звітності, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, для наших закордонних інвесторів. Ми задоволені роботою компанії: послуги надаються якісно та професійно відповідно до вимог Міжнародних стандартів аудиту, в терміни обумовлені відповідними договорами. Рекомендуємо дану компанію іншим.
Ванца В.І.
Генеральний Директор ТОВ “Меркатор Медікаль”
Компанія користується послугами ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит” з 1996 року. За роки сумісної співпраці ми отримували від компанії дуже якісні кваліфіковані інформаційно-консультаційні та аудиторські послуги.
Ніколаєнко І.Г.
Головний бухгалтер ТОВ “Проктер енд Гембл Україна”
ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит” є нашим партнером з 2001 року за наступними напрямками: Аудиторськи послуги (аудит фінансової звітності згідно національних стандартів) Консультаційне обслуговування по питанням бухгалтерського та податкового обліку За час нашої співпраці аудитори ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит” показали себе як фахівці високого рівня, готові до кваліфікованого професійного діалогу за широким колом питань українського законодавства Ми задоволені результатами роботи з ТОВ “Аудиторська фірма “Контракти-Аудит” і вважаємо можливим для себе рекомендувати співпрацю з нею.
Парфенова А.
Фінансовий директор